Babylon’s Peak – Chenin Blanc en Pinotage

Babylon’s Peak – Chenin Blanc en Pinotage

 28,75

Een ware ontdekking uit Zuid-Afrika! De Pinotage is een rijpe, zachte en volle wijn die je meeneemt op een smaakvolle reis. De stevige maar subtiele structuur zorgt voor een perfect evenwicht, terwijl de traditionele productiemethoden – handmatig geplukt, vergisting en 12 maanden rijping op Franse eikenhouten vaten – deze wijn zijn diepgang en verfijning geven. Elke slok is een beleving van puur vakmanschap!

De Chenin Blanc is een heerlijke, rijpe en ronde wijn met kruidige tonen die de zintuigen prikkelen. Dankzij de traditionele werkwijze en drie maanden rijping op de lies, krijgt deze wijn een rijke, complexe smaak die je keer op keer doet verlangen naar meer. Een perfecte keuze voor de echte wijnliefhebber die op zoek is naar iets bijzonders!

Een geweldig geschenk om te geven… of misschien om zelf te genieten?

➡️ Het wijnpakket wordt geleverd met een uitgebreide wijnomschrijving, zodat je niet alleen de wijn proeft, maar ook de volledige beleving van elke fles kunt ontdekken!

Categorie: .